Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

BIOSEPAS PLIUS efektyvus pelėsių valiklis

Prekės kodas:
4,99 €
Pristatymo terminas: 3 - 5 dienos

Aprašymas

"BIOSEPAS PLIUS" efektyvus pelėsių valiklis

Nuvalo ir užkerta kelią tolimesniam pelėsio plitimui vidaus patalpose : tarpuose tarp plytelių voniose, dušų kabinose, WC patalpose, nuo angokraščių, mūro sienų, lauke: nuplauna samanas nuo trinkelių, akmenų, plytelių.

Valomą paviršių atidžiai nupurkšti valikliu. Naudojant patalpų viduje patalpas vėdinti. Nepanaudotą valiklį laikyti gamintojo pakuotėje ir teigiamoje temperatūroje. IŠEIGA. 300 ml/3-7,5 m2 paviršiaus.Dėmesio! Nenaudoti su kitais produktais, gali išskirti pavojingas dujas (chlorą).Darbo metu mūvėti apsaugines pirštines, saugoti akis, veidą. Ant drabužių ar kito paviršiaus užtiškęs valiklis gali palikti nepanaikinamų baltų dėmių. Sudėtyje yra chloro pagrindo balinimo priemonių, apie 5 %.