Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
"ASEPAS", autorizuotas medienos konservantas antiseptikas, rudos spalvos Padidinti

"ASEPAS", autorizuotas medienos konservantas antiseptikas, rudos spalvos

nuo 7,29 €

Pristatymo terminas: 2 - 3 darbo dienos

Medienos ir mūro konservantu „ASEPAS“ apdorojamos statybinės konstrukcijos (elementai): gegnės, mūrlotai, grebėstai, statramsčiai, grindų gulekšniai, gontai, terasos, tvoros, betono, mūro, tinko paviršiai ir kt.. Apsaugo apdorotas konstrukcijas nuo pelėsių, medienos puvimą sukeliančių grybų, medieną ardančių vabzdžių, dumblių, samanų. Netinka medienai, kuri tiesiogiai liesis su žeme ar vandeniu. Negali būti naudojamas maisto, gėrimų ir pašarų tarai, aviliams apdoroti, vaikų žaislams, mediniams laivų korpusams, vandens statiniams ir akvakultūrinei įrangai apdoroti.
Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudojant visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.

Prieš apdorojimą nuo paviršiaus nuvalyti purvą, dulkes, nuo medienos pašalinti žievės, dažų likučius. Apdorojama mediena turi būti ne didesnio kaip 30 % drėgnumo ir švari.

Konstrukcijas apdoroti darbiniame Asepas tirpale kaip nurodyta lentelėje:

 

Padengimo būdas,

               sąnaudos

Skiedimo santykis ASEPAS : vanduo

Naudojimo sąlygos

(biologinio poveikio pavojingumo klasė,  LST-EN-335 )

Vidaus darbams (1, 2)

Išorės darbams (3)

Tepimas, purškimas (padengimų kiekis)

1 : 1

(1-2 kartas)

(2-3 kartai)

Sąnaudos,  ml/m2

-

150-200

350-400

Mirkymas vonioje

( mirkymo vonioje laikas )

1 : 1

(30 min.)

( ≥ 60 min.)

Mūro tepimas, purškimas

( padengimų kiekis )

Neskiedžiamas

( 1-2 kartai )

 

 

Apdorojant konstrukcijas tepimo, purškimo būdu kitą sluoksnį tepti, purkšti tik įsigėrus pirmajam. Išmirkytą (impregnuotą) medieną 20-30 min. laikyti virš mirkymo talpų, kad į jas nuvarvėtų preparato likutis. Medieną nudažo  ruda spalva. Veikliųjų medžiagų stabilizacija apdorotoje medienoje – 7 paros. Šį laiką mediena turi būti apsaugota nuo atmosferos kritulių ir natūraliai vėdinama. Apdorotą medieną galima dengti visų rūšių apdailinėmis dangomis (dažyti, lakuoti, alyvuoti ir pan.) tik visiškai jai išdžiūvus. Apdorotą medieną, kuri bus naudojama lauko sąlygomis (veikiama kritulių), būtina padengti apsaugine danga (dažyti, lakuoti ir pan.). Mūro apdailos darbai (tinkavimas, dažymas ir kt.) atliekami tik pilnai išdžiuvus apdorotam paviršiui. Nepanaudotą preparatą laikykite sandariai uždarytą gamintojo pakuotėje ir vėliau sunaudoti pagal paskirtį. Tuščią konservanto pakuotę išplauti vandeniu, plovimui skirtą vandenį sunaudoti darbinio tirpalo gamybai. Laikyti ir naudoti tik teigiamoje temperatūroje. Išskirtiniam Asepas panaudojimui rekomenduojama gamintojo paruošta instrukcija
 

Apsinuodijimų kontrolės ir informacijos biuro tel. 852362052 .  

Biocidinio produkto autorizacijos liudijimo Nr. (10-14  17.5Mr)BPR-446(A-0810VNO604401-23-232), galioja iki 2028-10-24.