Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

FLAMASEPAS-2, priešgaisrinė danga medienai

Prekės kodas:
nuo 12,18 €
Pristatymo terminas: 5 dienos

Aprašymas

"FLAMASEPAS-2"

SERTIFIKUOTA PRIEŠGAISRINĖ DANGA MEDINĖMS KONSTRUKCIJOMS

B -s1, d0  degumo klasė pagal  LST EN 13501-1:2019. IŠEIGA  400 ml / m2

PASKIRTIS.  Gaisro atveju ant medienos paviršiaus susidaro elastinga 8-10 mm storio puta, stabdanti medienos degimą. Antipirenas  apsaugo vidines medines konstrukcijas: stogo gegnes, medines perdangas, atramines kolonas, nuo ugnies plėtimosi. Produktas naudojamas visai po stogu esančiai medienai. Nerekomenduojama naudoti nuo kritulių neapsaugotai medienai. Negalima apdoroti medienos, skirtos maisto, pašarų tarai bei žaislų gamybai.

NAUDOJIMO BŪDAS.   Produktas paruoštas naudojimui.  Prieš naudojimą išmaišyti. Impregnuojamos medinės konstrukcijos turi būti švarios ir sausos, ne daugiau kaip 20 % drėgnumo ir ne mažiau kaip 23 mm storio. Teptuku, voleliu ar purkštuvu iš visų pusių gausiai padengti medieną „FLAMASEPAS-2“ arba medieną mirkyti ne mažiau 6 val.  Impregnuotas medines konstrukcijas rekomenduojame 1-3 paras džiovinti saugant nuo atmosferos poveikio, vėdinant.  Produktą „Flamasepas-2“ laikyti ne žemesnėje kaip – 25 °C iki +35 °C temperatūroje. Galiojimo laikas neterminuotas.

SUDĖTIS.  Kalio karbonatas  CAS Nr. 584-08-7 - 25-35% ; Kalio hidroksidas  CAS Nr. 1310-58-3 -0-3%.

*Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. * Gali sudirginti kvėpavimo takus. *Neįkvėpti dulkių/dūmų/dujų/rūko/garų/aerozolio. * Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. * PRARIJUS: Išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. * PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): nedelsiant nuvilkti visus užterštus drabužius. Odą nuplauti vandeniu. * PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. * Laikyti gerai vėdinamoje vietoje. Talpyklą laikyti sandariai uždarytą originalioje pakuotėje * Saugoti nuo vaikų. *Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ INFORMACIJOS BIURĄ / kreiptis į gydytoją tel. Nr. 852362052 arba mob.: +370 687 53378.