Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

FLAMASEPAS-2, priešgaisrinė danga medienai

Prekės kodas:
nuo 12,99 €
Pristatymo terminas: 5 dienos

Aprašymas

FLAMASEPAS-2 yra sertifikuota priešgaisrinė danga medinėms konstrukcijoms, užtikrinanti B -s1, d0  degumo klasę pagal  LST EN 13501-1:2019.

Išeiga: 400 ml/m2.

Paskirtis: antipirenas  apsaugo vidines medines konstrukcijas: stogo gegnes, medines perdangas, atramines kolonas, nuo ugnies plėtimosi. Produktas naudojamas visai po stogu esančiai medienai. Gaisro atveju ant medienos paviršiaus susidaro elastinga 8-10 mm storio puta, stabdanti medienos degimą.

Naudojimo būdas:   Impregnuojamos medinės konstrukcijos turi būti švarios ir sausos, ne daugiau kaip 20 % drėgnumo ir ne mažiau kaip 23 mm storio. Teptuku, voleliu ar purkštuvu iš visų pusių gausiai padengti medieną „FLAMASEPAS-2“ arba medieną mirkyti ne mažiau 6 val.  Impregnuotas medines konstrukcijas rekomenduojame 1-3 paras džiovinti saugant nuo atmosferos poveikio, vėdinant.  Produktas paruoštas naudojimui.  Prieš naudojimą išmaišyti. Nerekomenduojama naudoti nuo kritulių neapsaugotai medienai. Negalima apdoroti medienos, skirtos maisto, pašarų tarai bei žaislų gamybai. Produktą „Flamasepas-2“ laikyti ne žemesnėje