Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

VABAS, insekticidas-impregnantas

Prekės kodas:
nuo 8,39 €
Pristatymo terminas: 2 - 3 dienos

Aprašymas

VABAS yra insekticidas, ir apsaugo  medieną nuo graužiančių  vabzdžių (naminių ūsuočių, skaptukų, naminių ilgaūsių) jų lervų, stabdo jų vystymąsi.

Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet  perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą. Naudojamas pastatų viduje ir lauke eksploatuojamai medienai,  medinėms konstrukcijoms ir gaminiams (rąstams, gegnėms, grebėstams, dailylentėms,  sodo  baldams,  pavėsinėms,  ir  pan. ). Panaudojus preparatą pastatų viduje patalpas būtina išvėdinti. Prieš naudojimą nuo medienos būtina nuvalyti purvą, dulkes, pašalinti žievę, senus dažus. Profilaktinei medienos apsaugai preparatą skiesti vandeniu 1:1. Vabzdžių ir jų lervų naikinimui preparatą naudoti neskiestą. 

Vabzdžių ir jų lervų naikinimui preparatą gausiai tepti ant medienos teptuku ar/ir įpurkšti į vabzdžių išgraužtas landas. Priklausomai nuo lervų buvimo gylio šią procedūrą gali tekti pakartoti 2-3 kartus išlaikant 10-15 dienų pertraukas. Laikyti ir naudoti tik teigiamoje temperatūroje.

Išeiga: 1 m² reikia apie 300 ml VABAS darbinio tirpalo.

ATSARGIAI