Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

ASEPAS-3, bespalvis antiseptikas

Prekės kodas:
nuo 12,99 €
Pristatymo terminas: 2 - 3 dienos

Aprašymas

ASEPAS-3 medienos antiseptikas, biocidas. Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet  perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą. Bespalvis, nekeičia medienos spalvos. Saugo  apdailinę medieną nuo puvimo, grybelių, pelėsių. Sudėtyje nėra sveikatai kenksmingų sunkiųjų metalų ir druskų, kurios po impregnavimo kristalų pavidalu padengia medienos paviršių. Juo rekomenduojama apdoroti visą apdailinę medieną, eksploatuojamą viduje ir lauke po stogu (rąstams, dailylentėms, grindinėms lentoms, langams, durims ir tt.), taip pat tinkamas ir statybinės medienos (stogo konstrukcijoms, medinėms perdangoms, atraminėms kolonoms, garažų ir pirčių sienoms, durims, vartams ir pan.). Antiseptikuoti medieną tepimo arba purškimo būdu rekomenduojame skiesti 1:3 dalimis. Mirkymui skiesti 1:5.  Tinka medienai neturinčiai sąlyčio su žeme ir vandeniu, po to reikia dažyti. Taip pat saugo pušies medieną nuo mėlynavimo ( produktas naudojamas neskiedžiamas ), būtina tai atlikti nedelsiant po medienos pjovimo.  Medieną antiseptikuoti rekomenduojame esant teigiamai aplinkos temperatūrai  keletą kartų. Išeiga 1 darbinio litro užtenka 4 m². Antisepkuotą medieną iki dažymo rekomenduojama 2-7 paras apsaugoti nuo kritulių.  Antiseptikuotą medieną galima dažyti bet kuriais jūsų pasirinktais dažais.  Kenksminga prarijus.  Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Labai toksiška vandens organizmams. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.

Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Neįkvėpti dulkių/dūmų/dujų/rūko/garų/aerozolio. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. Surinkti ištekėjusią medžiagą. Laikyti užrakintą. Turinį arba talpyklą išpilti (išmesti) vadovaujantis vietos nuostatais.

PRARIJUS: Išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo.

PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): nedelsiant nuvilkti visus užterštus drabužius. Odą nuplauti vandeniu arba čiurkšle.

PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis.

Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ INFORMACIJOS BIURĄ / kreiptis į gydytoją. APSINUODIJIMŲ INFORMACIJOS BIURAS / kreiptis į gydytoją. Apsinuodijimų informacijos biuro tel. Nr. 852362052; 868753378.

PAVOJINGA