Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

ASEPAS-2, antiseptikas lauko medienai

Prekės kodas:
nuo 10,99 €
Pristatymo terminas: 2 - 3 dienos

Aprašymas

ASEPAS-2 - medienos antiseptikas, biocidas. Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet  perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą. Saugo lauke esančią medieną nuo puvimo, grybelių, pelėsių. Sudėtyje nėra sveikatai kenksmingų sunkiųjų metalų ir druskų, kurios po impregnavimo kristalų pavidalu padengia medienos paviršių. Populiarus dėl didelės stabilių ir efektyvių antiseptinių medžiagų koncentracijos, kurie medienoje sudaro neišplaunamus junginius, todėl atsparus atmosferos poveikiui ir rekomenduojamas medienai, eksploatuojamai sunkesnėmis ir/arba lauko sąlygomis (skiedrų stogams, tvoroms, terasoms ir t t.). Taip pat tinka naudoti ūkinės, visuomeninės paskirties pastatų viduje ir išorėje (stogo konstrukcijoms, medinėms perdangoms, atraminėms kolonoms, garažų ir pirčių sienoms, durims, vartams ir pan.).Idealiai tinka  kontaktuojančiai su vandeniu ir/ar dirvožemiu  lauko medienai: tvoroms, takeliams, terasoms, stogo pakalimams, skiedroms, gontams. Prieš naudojimą antiseptiką skiesti vandeniu santykiu 1 : 2, medienos konservavimui ( mirkymui ) galima skiesti vandeniu santykiu 1 : 3.  Medieną tepti / purkšti rekomenduojama keletą kartų su trumpomis pertraukomis. Medieną antiseptikuoti rekomenduojame esant teigiamai aplinkos temperatūrai.  Išeiga 1 darbinis ltr / 4 m2. Antiseptikuota mediena nusidažo žalsva spalva. Antisepkuotą medieną iki dažymo rekomenduojama 2-7 paras apsaugoti nuo kritulių.  Antiseptikuotą medieną galite dažyti bet kuriais jūsų pasirinktais dažais. Dirgina odą. Smarkiai pažeidžia akis. Labai toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.

Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.  Saugoti, kad nepatektų į aplinką. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones. PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ INFORMACIJOS BIURĄ / kreiptis į gydytoją. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Nedelsiant nusivilkti užterštus drabužius ir išskalbti prieš vėl juos apsivelkant. Surinkti ištekėjusią medžiagą. Turinį arba talpyklą išpilti (išmesti) vadovaujantis vietos/regiono/nacionaliniais/tarptautiniais nuostatais. APSINUODIJIMŲ INFORMACIJOS BIURĄ / kreiptis į gydytoją. Apsinuodijimų informacijos biuro tel. Nr. 852362052; 868753378.

Biocidinio produkto autorizacijos liudijimas Nr. (10-14 17.5)BSV-11605(A-08VNO603290-19-166) . Galioja iki 2024-06-10.