Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
LINOSEPAS, bespalvė linų sėmenų aliejaus dažyvė Padidinti

LINOSEPAS, bespalvė linų sėmenų aliejaus dažyvė

nuo 9,00 €

Pristatymo terminas: 2 - 3 darbo dienos

LINOSEPAS - natūrali medienos dažyvė, sukurta linų sėmenų aliejaus pagrindu su antiseptikais. Bespalvė (be papildomų pigmentų) dažyvė yra natūralios gelsvos spalvos, ilgaamžė, įsigeria į medieną ir nesudaro paviršiaus plėvelės, paryškina medienos tekstūrą. Tinka pastatų viduje ir lauke esančioms konstrukcijoms: rąstiniams namams, mediniams baldams, tvoroms, pirtims, pavėsinėms ir kt. Lauke rekomenduojame dažyti po stogu esančias konstrukcijas, kurių nepasiekia tiesioginiai saulės spinduliai.

Dažoma mediena turi būti sausa (ne daugiau 20 % drėgnumo), nuvalyta nuo dulkių, pjuvenų, antiseptikuota ("Asepas-1"; "Asepas-2"; "Asepas-3";"Beržas"). Prieš naudojimą gerai išmaišyti. Tepti 2 kartus teptuku ar voleliu plonu sluoksniu išilgai medienos. Dažai ant medienos tepami labai plonu sluoksniu. po dažymo paviršius turi būti apysausis. Antrasis sluoksnis tepamas tik pilnai išdžiuvus pirmajam, bet ne anksčiau kaip po 4-8 val. Aplinkos temperatūra negali būti žemesnė kaip 10 °C. Nedažyti prieš lietų arba tuoj po lietaus. Galima skiesti terpentinu arba kitu skiedikliu.

Išeiga: 1 litras LINOSEPO padengia iki 8 m² obliuotos medienos ploto; iki 6 mneobliuotos medienos ploto.