Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

"ETIL"

Prekės kodas:
nuo 6,30 €
Pristatymo terminas: 2 - 3 dienos

Aprašymas

"ETIL" PT02  PT04 SPIRITINĖ DEZINFEKAVIMO. PARUOŠTA NAUDOTI.   PRIEMONĖ NEDIDELIEMS PAVIRŠIAMS

GREITO, STIPRESNIO. IŠLIEKAMOJO POVEIKIO

Sudėtyje yra 72 % etanolio; biocidas dimetilbenzilamonio chloridas - suteikia išliekamąjį ilgalaikį biocidinį ( virusų naikinimą) poveikį ant visų apdorotų paviršių.

,,ETIL“  naudojamas tiksliai pagal naudojimo instrukciją, efektyvus prieš apvalkalinių (lipofilinių) virusų grupę, kuriai priklauso ir SARS-CoV-2 (2019-nCoV) virusas.

Dezinfekantas skirtas nedideliems paviršiams dezinfekuoti sveikatos įstaigose, buityje ( rankenoms, stalviršiams, palangėms, transporto priemonių paviršiams ), visuomeninės paskirties įstaigose, asmens sveikatos priežiūros (išskyrus medicinos prietaisus, įrankius), socialinės globos ir rūpybos įstaigose, maisto pramonės, vaikų ir suaugusiųjų ugdymo įstaigose, pramonės/prekybos įmonėse/centruose, viešojo maitinimo įmonėse. Taip pat skirtas kirpyklų ir grožio salonų įrankiams ir instrumentams dezinfekuoti. Negali tiesiogiai liestis su maistu.

Ekspozicijos laikas 30 sek. Po dezinfekavimo ant pavršių nelieka dėmių.

BIOCIDINIO PRODUKTO AUTORIZACIJOS LIUDIJIMAS

Nr. (10-14 17.5)BPR-147- (A-0204VNO603496-20-80). Galioja 2020.07.08 - 2025.04.06