Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

ASEPAS-1 antiseptikas-impregnantas vidaus medienai, koncentratas, skiedžiamas vandeniu 1:2 santykiu

Prekės kodas:
nuo 9,30 €
Pristatymo terminas: 2 - 3 dienos

Aprašymas

ASEPAS-1 medienos antiseptikas, biocidas,skirtas pastatų viduje esančiai medienai saugoti nuo puvimo, grybelių, pelėsių. Idealiai tinka gegnėms, statramsčiams, grebėstams ir kitai medienai. Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet  perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą. Koncentratas, priklausomai nuo medienos eksploatavimo sąlygų, prieš naudojimą skiedžiamas vandeniu santykiu 1 : 2, medienos konservavimui ( mirkymui ) galima skiesti vandeniu 1 : 3.  Išeiga: 1 darbinis ltr / 4 m2.  Medieną antiseptikuoti rekomenduojame esant teigiamai aplinkos temperatūrai ir apdoroti keletą kartų. Antisepkuotą medieną iki dažymo rekomenduojama 2-7 paras apsaugoti nuo kritulių. Antiseptikuotą medieną galite dažyti bet kuriais jūsų pasirinktais dažais. Dirgina odą. Sukelia smarkų akių dirginimą.Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Saugoti, kad nepatektų į aplinką. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones.PATEKUS ANT ODOS: plauti dideliu vandens kiekiu.

PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis.Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.Nedelsiant nusivilkti užterštus drabužius ir išskalbti prieš vėl juos apsivelkant.

Turinį arba talpyklą išpilti (išmesti) įvadovaujantis vietos/regiono/nacionaliniais/tarptautiniais nuostatais).

APSINUODIJIMŲ INFORMACIJOS BIURAS / kreiptis į gydytoją. Apsinuodijimų informacijos biuro tel. Nr. 852362052; 868753378.

Biocidinio produkto autorizacijos liudijimo Nr. (10-14 17.5)BSV-11608(A-08VNO603289-19-165)  galioja iki 2024.06.10.

PAVOJINGA